Sel Hortumları

Endüstriyel Hortumlar: Çok çeşitli karışım ve takviye metotlarını kullanılarak üretilen SEL endüstriyel hortumları renk ve markalama olarak da özelleştirilebilir.

Termoplastik Hortumlar: SEL termoplastik hortumları, hidrolik sistemler , kamyon ve özel ekipmanlar gibi dayanıklılık ve çok amaçlılık isteyen hortum ihtiyaçlarını karşılar. SEL en eşsiz ve zorlu uygulamaları karşılamak için, bu hafif ve uzun ömürlü hortumları alışılagelmişin dışında boylarda üretebilir.

PVC Hortumlar: SEL PVC hortumları üretiminde 20 yılı aşkın tecrübesi ile bugün yüksek kaliteli, her amaca uygun PVC hortumlarında liderlik yapan bir markadır.

Hidrolik Hortumlar: Endüstriyel ve dikkat gerektiren zorlu uygulamalar, saha ve sahadışı mobil ekipmanlar işlerini yapabilmek için dayanıklı yüksek basınç hortumlarına ihtiyaç duyarlar. SEL , zor koşullarda bile maksimum uzun süreli performans ve dayanıklılık sağlamayı hedefleyen (EN,DIN,SAE,TS,ISO) gibi uluslararası standartlara uyumlu geniş bir hortum çalışma basıncı aralığı sağlar.