Misyon & Vizyon

Vizyon

Piga, ortaya koymuş olduğu prensipler ile mutlu çalışanlar ve mutlu partnerler yaratmayı hedeflemiştir.

Daha iyi ürün çözümleriyle, daha verimli calisan isletmeler ve daha yaşanabilir bir dünya yaratacagimiza inanıyoruz. Hedefimiz, dünya çapında hizmet ettiğimiz sektörler de yenilikçi çözüm ve markalar sunan önder bir şirket olmaktır.

Bunu mutlu calışan ve mutlu partnerlerimizle gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.

Müşteri Odaklılık, Yenilikçilik, Güvenilirlik ve Aile Ortamı Yaratmak ana prensiplerimizdir ve bu presiplerimizin bizi hedefimize ulaştıracağına inanıyoruz.

Misyon

Koşulsuz Müşteri Menuniyeti - Müşteri Odaklıyız

Faaliyetlerimizi müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre şekillendiriyoruz ve sadece müşterilerimize odaklanıyoruz; güçlü müşteri ilişkileri yaratarak mutlu müşteriler yaratıyoruz.

Inovasyon ve Verimlilik Takintimiz - Yenilikçiyiz

Yenilikçi çözümler üretiyoruz; alışıla gelmiş çözümler yerine partnerlerimizi geliştirecek, işletmelerinde daha yüksek fayda yaratmak ve yaşadıkları iş problemlerini çözüme kavuşturmak için onlara danışmanlık yapıyor, farklı ve yeni yollar buluyor ve partnerimizle el ele çalışıyoruz.

Biz Partnerlerimize ve Calışanlarımıza Güveniriz - Biz Güveniliriz

Açıklık, güven ve dürüstlükten oluşan bir iletişim modelini destekliyoruz. Hem çalışanlarımıza hem partnerlerimize açıklıkla ve dürüstlükle yaklaşıyoruz. Bu yaklaşım Güvenirliliğimizi ortaya koyduğumuz ve sürdürülebilir şekilde geliştirdiğimiz karakterimizdir.

Ekip Çalışmasına Odaklıyız, İletişime Önem Veriyoruz, Mutlu Çalışanlar ve Partnerler Yaratıyoruz - Biz Bir Aileyiz.

Bilgi ve fikirleri şeffaf şekilde ifade ediyoruz. Aktif iletişimi destekliyoruz; dinlemenin konuşmaktan daha önemli olduğunu biliyoruz ve hem çalışanlarımızı hem partnerlerimizi özenle dinliyoruz. Bu özelliğimiz bizi organizasyonel sınırlarımızı aşmaya, partnerilimizle ve çalişanlarımızla daha sürdürülebilir bir aile ortamı yaratmamıza yardımcı oluyor. Böylece verdigimiz taahhütlerimizi yerine getiriyor ve yorulmadan keyifle çalışabiliyoruz.

Doğamızı Temiz Tutmak ve Yaşadığımız Dünyaya Sahip Çıkmak Sorumluluklarımız Arasındadır - Çevreciyiz.

Her yıl binlerce canlı ölüyor, denizlerimiz kirleniyor, hava kirliliği artıyor ve doğa buna tepki gösteriyor. Bunun önüne geçmek için şirket olarak karımızın belirli bir yüzdesini doğayı korumaya, tarihi değerleri güzelleştirmeye ve bunu sağlayacak kurum ve kuruluşlara destek olmaya ayırdık. Biz çevremizi düşünmezsek gelecek nesiller ve bazı nadide canlı türleri yok olacaktır, Buna izin veremeyiz...